Sanchez stërvitet menjëherë pas humbjes - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sanchez stërvitet menjëherë pas humbjes

NULL NULL
10/08/2015

Ylli i Arsenalit, Alexis Sanchez ka vazhduar stërvitjen menjëherë pas humbjes nga West Ham United me rezultatin 2:0.

Ai është parë në Emirates Stadium ku ka kaluar një periudhë duke vrapuar në fushë.

Edhe pse të gjithë kishin shkuar në shtëpi, kiliani u ndal aty për të ushtruar, në mënyrë që të jetë  sa më i përgatitur në ndeshjet e radhës në Preimer League.

Ai prej momentit që u inkuadrua në fushë, pati disa raste të mira për shënim por që nuk mundi ta gjejë golin në përballjen e së dielës nw Emirates Stadium.

Humbja si duket e ka prekur shumë, kështu dëshiron që me ushtrime të arrijë një formë edhe më të mirë dhe të jetë edhe më i shpejtë, transmeton Klan Kosova.

sanchez1