Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Salah e huq penalltinë ndaj Bournemouthit (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 15:00

Mohamed Salah e ka humbur një mundësi të artë për ta barazuar rezultatin në ndeshjen Liverpool- Bournemouth.

Salah e huqi penalltinë në minutën e 69’, transmeton Klankosova.tv.

.Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.