Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sadiku: Vitin e ardhshëm Manchester United do të jetë pretendent për titull

NULL NULL
05.03.2023 23:58

Manchester United të dielën ka pësuar debakël nga Liverpooli.

United u mposhtën në “Anfiel Road” me rezultat 7:0.

Por, edhe përkundër kësaj humbjeje tifozi i “Djajve të kuq” njëherit gazetari i Klan Kosovës, Kron Sadiku, po beson se në vitin e ardhshëm ekipi i tij i preferuar do të jetë favorit për titull në Premier League.

“Besoj që vitin e ardhshëm Manchester United do të jetë më i fortë se Liverpooli”, tha Sadiku në emisionin Sports Show në Klan Kosova.

Ai tha se trajneri Erik ten Hag, po arrin ngadalë ta ndërtojë filozofinë e tij të lojës/Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.