Sadiku nga "San Siro" tregon për atmosferën para "Madonnina"-s (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sadiku nga “San Siro” tregon për atmosferën para “Madonnina”-s (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 16.05.2023 14:22

Drejtori i futbollit në platformën Artmotion, Arlind Sadiku, nga “San Siro” tregon për atmosferën para ndeshjes kthyese gjysmëfinale të “Champions League” ndërmjet Inter dhe Milan.

Dueli i parë kishte përfunduar me fitoren e kaltër e zinjëve me rezultatin 2-0.

Pikërisht me komentimin e Arlind Sadikut nga stadiumit ikonik italian, ky derbi do të transmetohet në kanalin “Sport1” në Artmotion.