Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sadiku: Liberalizimi i vizave gjëja më e mirë që i ka ndodhur Kosovës në 20 vjetët e fundit (VIDEO)

NULL NULL
07.12.2023 22:05
Ermal Sadiku
Ermal Sadiku

Opinionisti, Ermal Sadiku, në emisionin “Rubikon” në Klan Kosova ka folur në lidhje me liberalizimin e vizave për Kosovën.

Ai këtë e ka konsideruar si gjënë më të mirë që i ka ndodhur Kosovës në 20 vjetët e fundit.

Mirëpo, sipas tij viti i parë mund të jetë pak problem për kosovarët, përcjell Klankosova.tv.

“Liberalizimi i vizave gjëja më e mirë që i ka ndodhur Kosovës në 20 vjetët e fundit, por viti i parë mund të jetë pak problem, po mendoj gjashtë ose shtatë muaj”, është shprehur ai.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.