Sabri Fejzullhu po punon për klipin e ri - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sabri Fejzullhu po punon për klipin e ri

NULL NULL
01/10/2015

Gjatë këtij muaji ai u bë plot 69 vjeç.

Por kjo nuk po e ndalë Sabri Fejzullahun që të krijojë këngë të reja për publikun e tij që besnikërisht e adhuron tash e saj vjet, transmeton Klan Kosova.

Ai në profilin e tij në instagram, ka publikuar një fotografi nga një studio duke bërë kështu të ditur se po punon për këngën më të re që do ta shoqërojë me video klip.

Fejzullahu ka kohë që është ikonë e muzikës argëtuese kosovare, duke bërë kështu për vete publikun për një periudhë të gjatë.

Ndonëse në moshë, ai duket mjaft vital dhe e ka mundur plakjen.