Sabri Fejzullahu feston 74 vjetorin e lindjes

Sabri Fejzullahu feston 74 vjetorin e lindjes

NULL NULL
1 month më parë

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu, feston sot 74 vjetorin e lindjes.

Artisti i cili ka një karrierë të gjatë muzikore, përgjatë viteve solli hite të mëdha shqiptare, shumë prej të cilave vazhdojnë të dëgjohen edhe sot, njofton Klankosova.tv.

Projekti i tij i fundit muzikor quhet “Vula e dashurisë” publikuar në mars të këtij viti, dhe mblodhi më shumë se 1 milion klikime.