Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

 Sabri Fejzullahu e paralajmëron një koncert të madh në stadiumin të Prishtinës (VIDEO)

NULL NULL
16.04.2023 14:41
Sabri Fejzullahu
Sabri Fejzullahu

Sot tek emisioni “Shija e Anës” në ditëlindjen e parë të emisionit ishte i ftuar një tjetër mysafir. Kësaj radhe ishte i madhi, legjenda e ikona e muzikës, Sabri Fejzullahu.

Me shumë energji pozitive e nisi emisionin e me pozitivitet e mbylli. Shumë hite të artistit u kënduan, i cili solli nostalgji e i dha më shumë emocion këtij emisioni.

Po ashtu, Fejzullahu paralajmëroi edhe koncertin e madh, “Mega Koncertin “, i cili tha se do ta realizojë në stadiumin e Prishtinës.

Për më tepër ndiqeni emisionin në linkun më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.