Sa u ndihmoi kosovarëve Komisioni Evropian? (Video) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sa u ndihmoi kosovarëve Komisioni Evropian? (Video)

NULL NULL
10/11/2015

Përmes një videoje në Youtube, Zyra e Komisionit Evropian në Kosovë ka publikuar një raport rreth analizave për Ekonominë, Të Drejtat e Njeriut, Energjinë dhe Mjedisin, transmeton Klan Kosova.

Në këtë raport është vënë në pah ndihma e EU-së për këto tri pika, duke i intervistuar qytetarë por edhe përfaqësues të kompanive që kanë përfituar në mënyrë direkte nga grantet, gjë e cila, sipas tyre, ka ndikuar në përmirësimin e ecurisë së biznesit dhe mirëqenies së qytetarëve.

Për më shumë shikojeni videon e mëposhtme.