Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Sa je e gatshme me vërtetu akuzën ndaj Bleros?”, përgjigjet Linda (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 23:33
Linda

Linda u pyet se “sa është e gatshme me e vërtetu akuzën e saj ndaj Bleros?”.

Për të, përsëritja e kësaj teme ishte pak banale.

“E kam thënë edhe në ‘Prime’ se jam e gatshme të bëjë një ‘lie detector test’”, ishte përgjigja e Lindës.

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.