Samsung S6 tash shitet edhe në IPKO - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Samsung S6 tash shitet edhe në IPKO

NULL NULL
06.05.2015 15:01
Kompania IPKO që nga sot ka nisur shitjen e telefonit, Samsung S Galaxy 6.

Që nga ora 15:00, kompania IPKO ka nisur shitjen e telefonit më cilësor të Samsungut, Samsung Galaxy S6.

Zyrtarë të IPKO-së thanë se partneriteti që kanë me kompaninë Samsung ka bërë që edhe Kosova të vendoset në mesin e shteteve të zhvilluara sa I përket pajisjjeve mobile duke sjlelur kështu modelet më të reja të telefonave në Kosovë.

Sipas tyre, të gjitha dyqanet e IPKO-së e posedojnë këtë telefon të mençur I cili kushton 649 euro dhe se secili telefon është original dhe me mbushës pa kabllo.