Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Runu se unë di me kanë edhe më i keq” – Çka po i paralajmëron Buci, Shqipën dhe Adrin (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 22:21
buci

Banorët e Big Brother VIP Kosova, Shqipja dhe Adri kanë pasur një përplasje me Bucin.

E  ka qenë Buci ia i cili ka pasur një paralajmërim për këta të dy, përcjell Klankosova.tv.

“Runu se unë di me kanë edhe më i keq”, ka qenë paralajmërimi i Bucit.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.