11:12, 18 Shtator 2019

Disa nga skuadrat më të mëdha europiane janë të interesuara që të nënshkruajnë kontratë me mesfushorin spanjoll, Fabian Ruiz.

Sipas Daily Mail, futbollisti 23 vjeçar është vënë në shënjestrën e Real Madrid, Barcelona dhe Liverpool, transmeton Klan Kosova.

Kujtojmë se futbollisti në fjalë është njëri ndër më të rëndësishmit në Napoli dhe vështirë se kjo skuadër do të heqë dorë nga ai.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë