Rugovë: Arrestohet një femër që u pa në internet duke shtënë me armë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rugovë: Arrestohet një femër që u pa në internet duke shtënë me armë

NULL NULL
23.05.2023 10:34
arme

Në Rugovë të Pejës është arrestuar një e dyshuar femër pasi ishte parë në rrjete sociale duke shtënë me armë zjarri.

Policia njofton se gjatë deklarimit, ajo kishte thënë se arma ka qenë e dy personave meshkuj të cilët ajo nuk i njeh dhe nuk i ka takuar më nga ajo ditë.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.