RUBIKON sonte: Lumir Abdixhiku - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

RUBIKON sonte: Lumir Abdixhiku

NULL NULL
30/06/2022

Në emisionin e kësaj të enjteje në Rubikon me Adriatik Kelmendin, i ftuar është kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku.

Me të do të diskutohet për zhvillimet e fundit politike në vend por edhe shumë të tjera.

Të ftuar janë edhe panelistët: Arbër Vllahiu, Gazmir Raci dhe Dardan Sejdiu.

Na ndiqni në Klan Kosova, duke filluar nga 20:45!