Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Ruaju se po t’i fut duart kush”, Santiana, Alba dhe Linda flasin për çka ndodhi me Shqipen mbrëmë (VIDEO)

NULL NULL
11.12.2023 01:52

Alba, Santiana dhe Linda kanë folur në lidhje me atë se çka ndodhi me Shqipen mbrëmë.

Santiana tha për Shqipen se “fals është prej kokës deri te këmbët”, ndërsa Linda tha se “kam thënë se kam me pasë problem me të kur të hyjë në Big Brother VIP Kosova 2.

E, përgjigja e Albës për këtë ishte se “edhe ke pasë raste që ke pasur problem, se ka pasur raste kur është munduar të të shantazhojë”.

“Ne po të japim 10 gjëra që ka gabuar qysh dje, me Santianën dhe me mua. Një herë duke më thënë ‘ruaju se t’i fusin duart’”, tha Alba. 

Për të parë më shumë detaje rreth bisedës së Santianës, Albës dhe Lindës, klikoni në videon më poshtë:

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.