Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Rrugaç, turp që je këtu”, Shqipja debaton ashpër me Bucin (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 10:08

Shqipja ka debatuar ashpër me Bucin.

Gjatë mbrëmjes, ajo i tha Yllit se është “rrugaç” dhe se është “turp” që ai është brenda shtëpisë së Big Brother, njofton Klankosova.tv.

“Nuk kam njohur kurrë një rob rrugaç si puna jote”, ka vazhduar Shqipja.

Ndërkohë, Ylli mbyllte veshët dhe qeshte me ofendimet e saj.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.