Rruga ende e pahapur plotësisht në Stantërg (Video) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rruga ende e pahapur plotësisht në Stantërg (Video)

NULL NULL
17/03/2018

Banorët e Bajgorës kanë probleme të mëdha që të dalin në Mitrovicë dhe anasjelltas.

Krejt kjo për shkak të shembjeve të gurëve.

Kronikë e gazetares Merita Neziri: