“Rrotullo”, Elvana Gjata dhe Dhurata Dora sërish me bashkëpunim (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Rrotullo”, Elvana Gjata dhe Dhurata Dora sërish me bashkëpunim (VIDEO)

NULL NULL
20.04.2023 15:52
Dhurata Dora Elvana Gjata

Elvana Gjata dhe Dhurata Dora po vijnë sërish në një bashkëpunim.

Pas bashkëpunimit të fundit me këngën “Luj” që ishte pjesë e albumit të Dhurata Dorës, artistet sonte do të lansojnë këngën e radhës.

“Rrotullo” mban emrin kënga, e cila do të lansohet sonte në ora 19:30, në platformat Youtube dhe Spotify.

Tik, Tak… Numërimi prapa ka nisur./prive

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)