Rrokulliset vetura në Kishinicë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrokulliset vetura në Kishinicë

NULL NULL
01.04.2023 12:32

Një veturë është rrokullisur në Kishinicë, teksa nuk dihet nëse e njëjta është vetëaksidentuar apo përfshirë në aksident.

Klankosova.tv ka kontaktuar policinë për këtë rast, por edhe s’ka ndonjë konfirmim zyrtar.

Lajmi në përditësim..

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.