Rritet numri i rasteve me COVID-19 në Kosovë, shënohen 49 raste të reja - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rritet numri i rasteve me COVID-19 në Kosovë, shënohen 49 raste të reja

NULL NULL
01.03.2023 10:52
Covid-19

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës raporton për 49 raste të reja me Covid-19 në Kosovë.

Brenda 24 orëve të fundit, janë realizuar 225 testime dhe nuk ka raste të vdekjes. Në raport thuhet se janë 15 raste të shëruara, kurse gjithsej janë 236 raste aktive, shkruan Klankosova.tv.

Raporti IKSHPK