Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Rri me këtë që gërrditet prej teje”, banorët i flasin Edonës për Yllin (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 13:44

Adri dhe Ilirjana e kanë kritikuar Edonën që është duke u shoqëruar me Bucin që prej nominimeve.

Ata i thanë se ajo është duke qëndruar me një ofendues.

“Po rri më të që të ka ofenduar, ai gërditet nga ti”, kanë thënë Ilirjana dhe Adri./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.