Rrëzohet një pemë në qendër të Prishtinës si pasojë e erës dhe shiut (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrëzohet një pemë në qendër të Prishtinës si pasojë e erës dhe shiut (FOTO)

NULL NULL
30/06/2022

Si pasojë e erërave të forta në kryeqytet, një pemë është rrëzuar në rrugën “Johan v Hahn”.

Fotografi të siguruara nga Klankosova.tv shihet se pema ka rënë në mes të rrugës, por pa dëme në njerëz apo dëme materiale.