Rrezëllitëse në Greqi - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrezëllitëse në Greqi

NULL NULL
17/06/2015

Aktoret nënë e bijë, Kate Hudson dhe Goldie Hawn, i kanë shijuar rrezet e diellit duke u kënaqur në një ishull të vogël të Greqisë, transmeton Klan Kosova.

Aktorja 36 vjeçare ka zgjedhur të veshë një bikini ngjyre mishi, ndërsa nëna e saj 69 vjeçare dukej mjaft bukur për moshën që ka me një bikini një pjesësh ngjyrë vjollce.

greqia 2