Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrezëllitëse në Greqi

NULL NULL
17.06.2015 14:30

Aktoret nënë e bijë, Kate Hudson dhe Goldie Hawn, i kanë shijuar rrezet e diellit duke u kënaqur në një ishull të vogël të Greqisë, transmeton Klan Kosova.

Aktorja 36 vjeçare ka zgjedhur të veshë një bikini ngjyre mishi, ndërsa nëna e saj 69 vjeçare dukej mjaft bukur për moshën që ka me një bikini një pjesësh ngjyrë vjollce.

greqia 2

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.