16:00, 8 Nëntor 2018

Mjaftoi një video e këngëtares Rrezarta Shkurta në Instagram ku shihet duke dekoruar pemën e Krishtlindjeve me familje për të thënë se ajo është shtatzënë.

Derisa lajmi se këngëtarja ishte në pritje të fëmijës së dytë u përhap, ishte vetë Shkurta që mohoi gjithçka.

Ajo reagoi po në llogarinë e saj në Instagram – duke thënë se thjesht ishte shëndoshur dhe nuk kishte ndërmend të jetë shtatzënë, njofton Klan Kosova.

Vendimin që të reagonte ndaj këtij lajmi këngëtarja e kishte bërë pasi shumë miq kishin filluar ta uronin.

rezarta sh

Konkurs Pune

Lexo më shumë