11:17, 23 Maj 2020

Ka ndërruar jetë njëri ndër gjashtë personat që pësuan lëndime trupore si pasojë e një aksidenti trafiku që ndodhi në fshatin Bradash Podujevës rreth një muaj më parë.

Aksidenti është zhvilluar më datë 29 prill 2020, ndërsa Policia ka njoftuar se sot ka ndërruar jetë njëri nga viktimat që ka qenë duke u trajtuar në QKUK, njofton Klan Kosova.

“Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion, ndërsa i dyshuar është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”.

Për t’u informuar më shumë rreth këtij aksidenti, klikoni në linkun e mëposhtëm.

Aksident në Bradash të Podujevës, gjashtë të lënduar

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë