Rreth 100 bimë kanabis gjenden në Miradi të Ulët të Fushë Kosovës

Rreth 100 bimë kanabis gjenden në Miradi të Ulët të Fushë Kosovës

NULL NULL
2 months më parë

Në fshatin Miradi e Ulët në Fushë Kosovë janë gjetur rreth 100 bimë të egra narkotike kanabis.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se bimët janë asgjësuar nga njësiti përkatës dhe janë marrë disa mostra për ekzaminim, rasti është duke u hetuar, transmeton Klankosova.tv.