Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rregulloni peshën tuaj duke ngrënë lulelakër

NULL NULL
15.12.2015 14:50

Lulelakra është një mundësi e mirë për të hequr kilogramët e tepërt.

Ajo është një perime ka pak kalori nuk është e pasur me karbohidrate, prandaj është ideale për të gjithë ata që duan ta tkurrin belin.Është përplot me fibra që ndihmojnë kundër fryrjes, por edhe e përmirëson tretjen.

Pos kësaj, është burim i mirë për aminoacide omega 3, këto aminoacide po ashtu ndihmojnë edhe në sekretimin e leptinës, hormon që rregullon peshën. /albeu.com/

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.