Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rregulla të reja për karantinimin e të kthyerve në Kosovë (VIDEO)

NULL NULL
21.04.2020 20:50

Rregullat e karantinimit të kosovarëve që kthehen në atdhe kanë ndryshuar.

Jo të gjithë të kthyerit do të dërgohen në Qendrën e Studentëve, njofton Klan Kosova.

Kronikë e zgjeruar nga Mejreme Gashi.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.