Rrëfimi sensitiv dhe i pathënë më parë nga Gresa (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrëfimi sensitiv dhe i pathënë më parë nga Gresa (VIDEO)

NULL NULL
04.03.2023 00:52

Ashtu siç jemi mësuar tash e sa javë, edhe gjatë kësaj natë Prime një prej konkurrenteve ka shpalosur detaje dhe të pathëna nga jeta e saj.

Bëhet fjalë për Gresën, e cila e gjendur përballë kësaj rubrike ka emocionuar të gjithë me rrëfimin e saj emocional.

Modelja ka folur për lidhjen e ngushtë me babain e saj, vuajtjen nga ankthi prej më shumë se dy vjetësh si dhe shumë detaje të tjera, të cilat mund t’i zbuloni duke klikuar në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.