Rrëfimi rrëqethës i Getinjos: Nëna më ka futur në frigorifer për të shkuar në Gjermani (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrëfimi rrëqethës i Getinjos: Nëna më ka futur në frigorifer për të shkuar në Gjermani (VIDEO)

NULL NULL
14.01.2023 00:07

Si rrallëherë, Getinjo sonte ka bërë një rrëfim rrënqethës për jetën e tij personale.

Ai ka treguar një rast, duke shkuar në Gjermani, kur nëna e kishte futur në frigorifer, përcjell Klankosova.tv.

“Nëna më ka futur në frigorifer për të shkuar në Gjermani”, ka thënë ndër të tjera Getinjo.

Në videon e mëposhtme mund të dëgjoni rrëfimin e plotë të reperit.

Rrëfimi emocionues dhe i pa thënë më parë nga Getinjo për jetën e tij: