Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrëfimi rrënqethës i Santianës, gjyshën e kishte menduar për nënë – Lot në shtëpi (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 00:11
santiana

Banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Santiana sonte i ka rrënqethur të gjithë me rrëfmin e saj.

Santiana ka treguar se si gjyshën e kishte menduar për nënë, ndërkaq nënën për motër, përcjell Klankosova.tv.

Me rrëfimin e saj, ajo i ka bërë me lot edhe banorët e tjerë të Big Brother VIP Kosova.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.