Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrëfimi prekës i Albës, historia e sfidave të familjes (VIDEO)

NULL NULL
09.12.2023 00:00

Gjatë mbrëmjes së sotme të spektaklit ‘Prime’ në Big Brother VIP Kosova, është transmetuar një video material nga një rrëfim emocional i Albës.

Ajo ka shpalosur historinë e familjes së saj, sfidat me të cilat janë ballafaquar, duke përfshirë edhe sëmundjen me kancer të xhaxhait të saj.

Për më shumë detaje, nga kjo histori sensitive e Albës, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme