Rrëfimi i gazetarit Haqif Mulliqi për sulmin ndaj familjes Jashari në vitin 1998 (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrëfimi i gazetarit Haqif Mulliqi për sulmin ndaj familjes Jashari në vitin 1998 (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 15:50

Gazetari Haqif Mulliqi është njëri nga njerëzit që ka përjetuar nga afër momente të dhimbshme dhe të lavdishme të marsit të vitit 1998 në familjen Jashari.

Ai i ka ndarë këto përjetime me shikuesit e Klan Kosovës në emisionin e mëngjesit “Ora Shtatë”.

Në vegzën e mëposhtme mund ta ndiqni rrëfimin e plotë të tij: