Rrëfim emocionues dhe i pathënë më parë nga Vedati (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrëfim emocionues dhe i pathënë më parë nga Vedati (VIDEO)

NULL NULL
28.02.2023 01:03

Vedati njihet si një ndër banorët më të hareshëm të shtëpisë së famshme Big Brother VIP Kosova, mirëpo kësaj here pati edhe një moment emocionues, kur si rrallëherë foli për jetën e tij.

Vedati shpalosi shumëçka me shikuesit nga jeta e vet, për momente të bukura, por edhe të hidhura të cilat i ka përjetuar.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme: