Rrëfim emocionues dhe i pathënë më parë nga Stresi (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrëfim emocionues dhe i pathënë më parë nga Stresi (VIDEO)

NULL NULL
07.03.2023 01:08

Sonte ishte momenti i rrëfimit të Stresit për jetën e vet.

Me emocione e të pathëna u karakterizua rrëfimi i reperit shqiptar.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtme.