Rrahje mes tre burrave në Deçan, dyshohet se njëri nga ta dëmtoi një varr - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrahje mes tre burrave në Deçan, dyshohet se njëri nga ta dëmtoi një varr

NULL NULL
13.03.2023 10:27
Policia

Tre persona janë arrestuar, pasi dyshohet se janë rrahur mes vete.

Dyshohet se rrahja erdhi si pasojë e dëmtimit të një varri, nga njëri prej të dyshuarve, përcjell Klankosova.tv.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që të njëjti janë rrahur mes vete si pasojë e dëmtimit të një varreze  nga njëri prej të dyshuarëve. Të dyshuarit  janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit,  njëri prej tyre është dërguar në mbajtje ndërsa dy të tjerë janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.