Rrahje e rëndë në Suharekë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Rrahje e rëndë në Suharekë

NULL NULL
01/03/2017

Një person nga fshati Duhël i Suharekës, ka sulmuar fizikisht një person tjetër.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, raportohet se viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në spitalin e Prizrenit për trajtim të nevojshëm mjekësor.

Kurse i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, njofton Klan Kosova.