8:20, 12 Janar 2019

Viktima mashkull ka njoftuar Policinë se pas një mosmarrëveshje me të dyshuarin rreth shitblerjes së një automjeti dhe të një borxhi është kanosur në dyqanin e të dyshuarit.

Nuk raportohet për të arrestuar, me vendim të Prokurorit, rasti iniciohet dhe mbetet në procedurë të rregullt, njofton Klan Kosova.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë