15:30, 15 Mars 2019

Vera e këtij viti mund të jetë një periudhë e vështirë për skuadrën Tottenham.

Sipas Daily Mail, kjo për shkak se disa futbollistë pritet të largohen nga klubi, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Ndër lojtarët që mund ta braktisin Tottenhamin gjatë verës janë: Danny Rose, Victor Wanyama dhe Vincent Janssen.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë