Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ronela publikon “A do si kjo” (Video)

NULL NULL
24.12.2015 21:14

Këngëtarja Ronela Hajati e ka publikuar këngën e saj më të re së bashku me videoklip, të titulluar “A do si kjo”.

Me rastin e këtij publikimi, ajo e ka bërë një postim në rrjetin social Instagram, duke shkruar: Paragjykimet janë gjykimet më të padrejta ndonjëherë! Shijojeni”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.