23:05, 30 Gusht 2019

Ronela Hajati e ka gati këngën e re.

Këngëtarja nga Shqipëria ka e ka postuar një video të shkurtër në Instagram ku duket ajo vetë duke e kënduar një pjesë të kësaj kënge dhe për të cilën është shprehur: “Mezi pres ta ndaj me ju këngën time të re!!!”.

Projekti muzikor i publikuar nga Ronela ishte “Lage”, i cili në Youtube numëron mbi katër milionë klikime për dy muaj.

Konkurs Pune

Lexo më shumë