Ronela Hajati e sjell këngën e paralajmëruar (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ronela Hajati e sjell këngën e paralajmëruar (VIDEO)

NULL NULL
23.05.2023 08:43
Ronela Hajati

Këngëtarja Ronela Hajati tashmë e ka publikuar këngën e saj të paralajmëruar për javë të tëra.

Në kanalin Youtube, Hajati e publikoi këngën “Si yll” gjatë ditës së djeshme.

Teksti dhe muzika e këngës u punua nga vet Ronela./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO