Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ronaldos “ia shënojnë” një supergol (VIDEO)

NULL NULL
24.04.2023 21:52

Ylli i Al-Nassr, Cristiano Ronaldo, mund të ketë parë sonte një imazh të tijin kur e kishte realizuar golin legjendar kundër Juventusit në Ligën e Kampionëve më 2018.

Sulmuesi i klubit kundërshtar, Al-Wehda, Jean-David Beauguel, e realizoi një gol gërshërë në përballjen midis klubit të portugezit dhe Al-Wehdasë në kuadër të Kupës Mbretërore të Kampionëve.

Për momentin Al Wehda po fiton me këtë gol si mysafir i Al-Nassrit.11

⚽ Oh quel but de Jean-David Beauguel ! La Français formé au TFC permet à Al-Wehda d’ouvrir le score face au Al-Nassr de CR7 dans cette demi-finale de Coupe du Roi !

🔴 En live sur le https://t.co/mEWfrWEq9C pic.twitter.com/yhYR5lCoca

— RMC Sport (@RMCsport) April 24, 2023

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.