Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ronaldo mohon spekulimet se do të largohet nga Al-Nassri

NULL NULL
01.06.2023 22:01
Ronaldo

Cristiano Ronaldo i ka hedhur poshtë spekulimet se do të largohet nga Al-Nassri.

Ai u shpreh se ndihet i lumtur te ky klub pavarësisht se thuhej se nuk po e gjente veten në stilin e jetës në Arabinë Saudite.

“Jam i lumtur dhe dua që të vazhdoj dhe do të vazhdoj këtu”, ka thënë Ronaldo.

“Sezonin e ardhshëm ekipi do të jetë edhe më i mirë. Jemi përmirësuar në 5-6 muajt e ardhshëm, dhe kam besim që do të fitojmë tituj së shpejti”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.