Ronaldo shpëtimtari - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ronaldo shpëtimtari

NULL NULL
07/07/2015

Një vajzë kishte humbur telefonin e saj.

Sa keq do të thoshit.

E po, jo aq keq sepse telefonin i’a riktheu lojtari më i mirë në botë, Cristiano Ronaldo.

Ronaldo e kishte gjetur telefonin e Austin Woolstenhulme (që rastis të jetë një vajzë shumë atraktive), e vendosi që t’ia kthejë.

Por si një zotëri që është, ai përpos që i’a ktheu asaj telefonin, e thirri atë dhe shoqet e saj për një darkë.

“Lajmi i keq është se dy ditë më parë e kam humbur telefonin”.

“Lajmi i mirë është që Critiano Ronaldo e ka gjetur”.

“Lajmi edhe më i mirë është që javën e kaluar kemi qenë bashkë me të për darkë”, është shprehur Woolstenhulme.

romando2

 

rrrr