Ronaldo shijon pushimet në Monte Carlo me familjen (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ronaldo shijon pushimet në Monte Carlo me familjen (FOTO)

NULL NULL
09/09/2018

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo duket se ka vendosur që të pushojë disa ditë me familjen në Monte Carlo, transmeton Klan Kosova.

Portugezi është parë duke shëtitur rrugëve të qytetit, ndërsa po shijonte edhe rrezet e diellit.

Përmes rrjetit social Instgram, Ronaldo është parë me motorskarf ku shihet se po ia kalon shumë mirë bashkë me gruan dhe djalin.