Ronaldo prezanton Jahtin e tij në vlerë 6 milionë euro

Ronaldo prezanton Jahtin e tij në vlerë 6 milionë euro

NULL NULL
4 muaj më parë

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodríguez po jetojnë një verë tipike për shkak të mungesës së pushimeve, sepse rendin e gjërave e ka ndryshuar pandemia e koronavirusit.

Çifti po përton nga të gjitha mundësitë që ia lejon kalendari i ngjeshur i ndeshjeve yllit portugez për t’u rrezitur në det.

Së fundi, ata na kanë përshëndetur nga bordi i një jahti ekskluziv dhe luksoz, që kushton gati 6 milionë euro. Kjo është “lodra” e re e sulmuesit 35-vjeçar të Juventusit.