Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ronaldo, Messit dhe Benzemasë në Arabi: Bujrëm!

NULL NULL
01.06.2023 22:30

Cristiano Ronaldo është shprehur i hapur që lojtarë të mëdhenj si Lionel Messi dhe Karim Benzema ta ndjekin shembullin e tij dhe të transferohen te klubet e Arabisë Saudite.

Pesë herë Topi i Artë që erdhi te Al-Nassri në janar, përflitej për një largim gjatë kësaj vere, por ai i hodhi poshtë këto spekulime në intervistën e dhënë së fundmi për Saudi Pro League.

“Ata janë të mirëseardhur…liga do të përmirësohet, dhe së fundi ka lojtarë të mrekullueshëm të huaj dhe arabë”, ka thënë Ronaldoja.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.