Ronaldo do të kthehet në Evropë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ronaldo do të kthehet në Evropë

NULL NULL
24.05.2023 08:23
Ronaldo

Ylli portugez Cristiano Ronaldo dëshiron të largohet nga klubi Al-Nassr gjatë kësaj vere.

Portugezi thuhet se është lodhur nga koha e tij në Arabinë Saudite dhe do të donte të kthehej në Evropë, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Kujtojmë se ai u largua nga Manchester United në janar.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

klankosova.tv